Dřevěné skládací metry

Metry STABILA neslouží jen jako měřidlo, ale díky preciznímu zpracování je lze použít pro i k propagačním účelům. Na přesně opracované boky lze umístnit kreativní reklamu, která je trvanlivá a relativně levná a zákazník tak získá praktický reklamní dárek.

Základem našich metrů je kvalitní bukové dřevo od významných Evropských dodavatelů. Každý náš metr je certifikován značkou PEFC, která je symbolem ekologického a zodpovědného hospodaření s lesními porosty. Pouze metry s tímto označením jsou zárukou toho, že naše lesy budou zachovány i dalším generacím.

Pokud Vás naše produkty zaujaly neváhejte se obrátit na naše zastoupení v České republice a to na firmu PRECISIA

Plechový kloub a kalená pružinka spolu se skrytým nýtem vytváří vynikající a lehce čitelný metr pro každodenní přesné měření. Technologie nanášení barev a laků vytváří ochranu vůči povětrnostním vlivům.

Ještě lepší plocha pro potisk a speciální plechový kloub, který takřka nevidíte se stará o bezproblémový chod metru. Inovací je i úhlová stupnice 15;30;45;60;75;90;105;120“. Technologie nanášení barev a laků vytváří ochranu vůči povětrnostním vlivům.

Ještě lepší plocha pro potisk a speciální polyamidový kloub v barvě metru, který takřka nevidíte se stará o bezproblémový chod metru. Inovací je i úhlová stupnice 15;30;45;60;75;90;105;120“ Technologie nanášení barev a laků spolu s polyamidovým kloubem vytváří neuvěřitelně odolný metr.

Podrobnosti o kompletním sortimentu naleznete na stránkách mateřské firmy (v němčině a angličtině) Stabila.com