Výrobky

brikety

Naši ekologickou odpovědnost bereme vážně a proto jsme se rozhodli pro Vás vyrábět palivo, které je šetrné k životnímu prostředí. Použitím dřevěných briket jako topiva přispějete ke zdravějšímu a čistějšímu ovzduší. Nákupem přímo od výrobce šetříte i Vaši peněženku.

Složení Námi dodávané brikety jsou vyráběny ze 100% bukového dřeva bez jakýchkoliv příměsí a pojiv.

Rozměry Brikety jsou obdélníkového tvaru o délce 15 x 11 x 7 cm. Baleny jsou vždy po 12 ti kusech v 10 ti kilogramovém balení. Prodejní paleta obsahuje 90 ks těchto 10 ti kilogramových balíčků a váží 900 kg.

Použití briket Brikety jsou díky své vysoké výhřevnosti vhodné k topení v krbových kamnech, krbech, i kotlích na dřevo. Méně známé a opomíjené je jejich použití na domácí grilování.

Fyzikální vlastnosti briket Výhřevnost 16,74 MJ/kg Obsah popele 0,51% Obsah vody 6,63% Obsah síry 0%

Pro srovnání hodnoty hnědého uhlí Výhřevnost 15,1 MJ/kg Obsah popele 25% Obsah vody 15% Obsah síry 0,5-2%

podpalovaci Bukové BIO lamely ze 100% čistého bukového dřeva jsou výborným produktem pro modeláře, míchání barev, zahradníky či jen jako výborné podpalovací třísky do krbu. Lamely jsou baleny v praktické tašce s průhmaty po 5kg = cca 520 ks lamel. beutel_th
hgm400_bild1_th Firma Stabila je největším světovým výrobcem dřevěných skládacích metrů. Tyto dřevěné skládací metry se vyrábějí ve 4 základních typech. Více informací týkajících se metrů naleznete u našeho výhradního zastoupení pro Českou Republiku a to firmy PRECISIA.CZ Podrobnosti o kompletním sortimentu naleznete na stránkách mateřské firmy (v němčině a angličtině) STABILA.DE Také je dostupný nový web týkající se našich výrobků (pouze v němčina a angličtině) STABILA-PROMOTION.COM

         SITEMAP      KONTAKTY 

         SITEMAP      KONTAKTY 

mail-icon-447x35-01

mail-icon-447x35-01