Nabídka práce

Nabízíme:

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • bonusová dovolená 5 dnů
  • pravidelná valorizace mezd
  • příspěvek na dopravu a závodní stravování
  • penzijní nebo životní pojištění
  • roční odměny
  • náborový příspěvek 10.000 – 20.000 KČ

Podrobnější informace se dozvíte zde:

tel: 517 321 190

e-mail: strakova@stabilacr.cz,   web: www.stabilacr.cz

Adresa: STABILA ČR, s.ro., Haluzice 163, 683 33  Mouchnice (u Kyjova)

IČO: 48910104, DIČ: CZ48910104

AKTUÁLNĚ HLEDÁME:

OPERÁTORY

Náplň práce:

  • Obsluha jednoúčelového výrobního stroje zaměřeného na opracování dřeva – snadná obsluha.
  • Obsluha jednoúčelového lakovacího stroje povrchové úpravy dřeva – snadná obsluha.
  • Snadná manipulace výrobků bez obsluhy stroje.
  • Průběžná kontrola odvedené výroby.
  • Drobná administrativa – evidence výroby pomocí EAN kódů.
  • Pravidelný úklid a údržba svěřeného pracoviště.

Požadujeme:

  • Pečlivost
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost
  • Důslednost
  • Loajalita
  • Flexibilita
  • Ochota učit se
  • Práce ve směnném provozu

SEŘIZOVAČE

  • Zodpovědnost za svěřené stroje.
  • Technická podpora operátorek.
  • Zajištění plynulé výroby s minimem prostojů.
  • Provádění preventivních prohlídek a oprav.
  • Dobré diagnostické schopnosti.
  • Návrhy na zlepšování strojů a výrobního procesu.
  • Příležitost účastnit se na vývoji nových strojů – odborný růst.

Požadujeme:

  • Technické myšlení
  • Samostatnost
  • Schopnost spolupráce
  • Komunikativnost
  • Asertivita

ELEKTRIKÁŘE

  • Elektro-údržba výrobních strojů.
  • Elektro-údržba technologických zařízení.
  • Provádění preventivních prohlídek a oprav..
  • Spolupráce na vývoji nových strojů.
  • Výhodou, ne však podmínkou vědomosti v oblasti strojového vidění-systém Keyence.

Požadujeme:

  • Vyhláška 50, paragraf 6.
  • Orientace ve slaboproudu a silnoproudu do 1000V.
  • Všeobecný přehled v oblasti elektro.

mail-icon-447x35-01